Informacje o zabiegu
Masaże twarzy
Masaże to prawdziwa relaksująca niespodzianka dla ciała i duszy. Koją zmysły, redukują stres, działają odprężająco i uspokajająco. To dla ciała, ale twarz również  wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Masaż twarzy zawsze rozpoczyna się od powolnych ruchów, aż do coraz silniejszych. Twarz nabiera zaróżowionej barwy, jest rozgrzana, rozluźniona i wygładzona. Intensywność masażu zawsze dopasowujemy do indywidualnych uwarunkowań skóry.
Częstotliwość i koszt

By zapewnić skórze elastyczność

Masaż skóry twarzy poprawia jej ukrwienie, pobudza krążenie i rozszerza naczynia krwionośne. Skóra lepiej oddycha, jest doskonale dotleniona i wyraźnie odmłodzona, s uprzednio wykonany masaż, ułatwia także wnikanie w głąb skóry substancji odżywczych. Staje się ona elastyczniejsza i jędrniejsza, ma ładny koloryt i zyskuje naturalne rozświetlenie. Masaż twarzy to unikalna i prosta metoda na zachowanie młodego wyglądu i redukcję zmarszczek.

Osoby poddające się zabiegom masażu twarzy, mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie odmłodzenia skóry twarzy, odpowiedniego jej dotlenienia i ukrwienia, rozjaśnienia skóry i redukcji obrzęków.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu  wyczerpujących informacji!

Zespół Helse Clinic
Polecane zabiegi
  • Masaż twarzy połączony z zastosowanie odpowiednich kosmetyków działa odmładzająco, odżywczo, dotlenia skórę, redukuje drobne zmarszczki i wpływa na naturalne uniesienie skóry twarzy.
  • Masaż witaminowy  przeznaczony dla skóry szarej, dojrzałej i zniszczonej, wpływa na pobudzenie skóry i jej regenerację, działa kojąco, nawilżająco. Podczas masażu wykorzystujemy olejki mineralne i witaminy A,C, E oraz antyoksydanty.
  • Masaż liftingujący specjalnym kosmetykiem powoduje efekt liftingu, wpływa na poprawę gładkości skóry i jej elastyczność. Koryguje owal, unosi lekko skórę w okolicach łuków brwiowych i w kącikach ust.
  • Chiromasaż twarzy to doskonała alternatywa dla botoksu, odmładza skórę twarzy, usuwa napięcie mięśni i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się.
  • Indiański masaż z olejkami eterycznymi pomaga odreagować stres, zapewnia drenaż limfatyczny, pobudza i regeneruje skórę, rozluźnia mięśnie i poprawia samopoczucie.
  • Masaż kamieniami półszlachetnymi działa antystresowo i relaksująco, wyrównuje poziom energii, przyspiesza regenerację, dotlenia skórę, rozjaśnia ją i zmniejsza obrzęki.

Masaże twarzy