Informacje o zabiegu
Modelowanie twarzy liftingiem wolumetrycznym
Wraz z upływem czasu, rysy twarzy się zmieniają, objętość tkanki tłuszczowej zmniejsza się i przemieszcza w dół, powodując obwisanie skóry. Owal twarzy ulega deformacji, pojawiają się bruzdy i zmarszczki.  To naturalna kolej rzeczy związana z oznakami starzenia się organizmu, ale unikalna metoda liftingu wolumetrycznego gwarantuje odbudowę objętości i widoczna poprawę konturów twarzy. Usieciowany kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia Radiesse podawane głęboko w tkankę podskórną, powodują wypełnienie ubytków i przywracają naturalną gęstość.
Częstotliwość i koszt

By zapewnić twarzy doskonały owal

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego działają  szybko i doraźnie, przywracając naturalny wygląd twarzy, która zyskuje wyraźnie odmłodzony owal oraz ultra nawilżenie. Radiesse działa nieco wolniej, ponieważ wpływa na produkcję nowego kolagenu, a efekt liftingu widoczny jest po 2-3 miesiącach. Modelowanie twarzy liftingiem wolumerycznym zapewnia natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok 18 miesięcy.

Osoby poddające się zabiegom liftingu wolumetrycznego,  mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie trójwymiarowego odmłodzenia twarzy, uniesienia kącików ust i lekko obwisłych policzków, zmiękczenia wyostrzonych upływem czasu rysów, przywrócenia objętości obszarowi jarzmowo-szczękowo-policzkowemu, odmłodzenia i uwydatnienia profilu twarzy.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu  wyczerpujących informacji!

Zespół Helse Clinic
Polecane zabiegiPrzeciwwskazania
  • Powiększanie policzków liftingiem wolumerycznym pozwala na wizualne odmłodzenie twarzy, zapewniając jej świeży i promienny wygląd.
  • Korekcja zapadniętych skroni liftingiem wolumerycznym przeciwdziała procesom wiotczenia skóry, zapewniając jej jędrność i sprężystość.
  • Lifting wolumeryczny zapewnia  twarzy spektakularne trójwymiarowe odmłodzenie.
  • aktywne choroby autoimmunologiczne,
  • infekcje bakteryjne i wirusowe w miejscu wstrzyknięcia
  • ciąża

Modelowanie twarzy liftingiem wolumetrycznym