Informacje o zabiegu
Osocze bogatopłytkowe - wampirzy lifting
Modę na wampirzy lifting zapoczątkowały celebrytki i nie ma w tym nic dziwnego. Zabieg rewelacyjnie wpływa na kondycję skóry, a metoda pozyskiwania osocza bogatopłytkowego z krwi pacjentki, powoduje natychmiastową regenerację tkanek. Osocze podaje się za pomocą mezoterapii bądź liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdy. Pamiętajmy, że organizm posiada niebywałą zdolność do regeneracji, dlatego komórki macierzyste zawarte w osoczu pacjentki, w szybkim czasie pobudzają komórki do odnowy i regeneracji. Drogie Panie koniec ze zmęczoną i wysuszoną skórą, zmarszczkami, fałdkami, koniec z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów i wreszcie koniec z nieestetycznymi bliznami portądzikowymi i bliznami po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej.

By poprzez biostymulację, dogłębnie zregenerować skór

Aktywacja płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym  wpływa na produkcję czynnika wzrostu, pobudzając tkanki do odnowy, tworząc nowe naczynia krwionośne, aktywując komórki macierzyste do namnażania się i produkując nowy kolagen. Jednym słowem, osocze bogatopłytkowe zapewnia skórze witalność, odmładza ją od środka, wygładzając i uelastyczniając. Jest to metoda 100% bezpieczna bez ryzyka nietolerancji czy alergii. Budowa tkanek rozpoczyna się już 48 godzin po zabiegu a pierwsze efekty można zaobserwować już po 2 tygodniach. Pełna poprawa kondycji skóry wymaga trzech zabiegów: drugi zabieg miesiąc po pierwszym, a trzeci pół roku po drugim.

Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się również w leczeniu łysienia, przetłuszczania się włosów, ich wypadania i osłabienia. Osocze podaje się przy pomocy mezoterapii igłowej, efekty widoczne są już po 2 zabiegach. Włosy stają się gęste i mocne, aby uzyskać pełen efekt należy wykonać minimum 5 zabiegów.

Osoby poddające się zabiegom osocza bogatopłytkowego,  mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie poprawy kondycji skóry twarzy i głowy, jej rewitalizacji, ujednolicenia kolorytu, poprawy elastyczności i napięcia, remodelingu włókien kolagenowych, poprawy ukrwienia i dotlenienia, wygładzenia zmarszczek i fałd oraz przyspieszenia procesów gojenia się skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

Sprawdź cenę – kliknij!

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu  wyczerpujących informacji!

Zespół Helse Clinic
Polecane zabiegiPrzeciwwskazania
  • Osocze bogatopłytkowe skóry twarzy odmładza ją, rewitalizuje, poprawia gęstość  i sprężystość, powoduje budowę nowego kolagenu. Skóra staje się wyraźnie odmłodzona, świeża, promienna i jędrna.
  • Mezoterapia igłowa skóry głowy z wykorzystanie osocza bogatopłytkowego przeciwdziała utracie włosów, wpływa na poprawę kondycji skóry, regeneruje cebulki włosowe oraz stymuluje krążenie.
  • Mezoterapia igłowa skóry głowy polegająca na ostrzykiwaniu skóry preparatami pobudzającymi włosy do wzrostu i zapobiegającymi ich wypadaniu oraz tkanką autologiczną PRP.
  • choroby krwi
  • nowotwory
  • ciąża i karmienie piersią
  • przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting