Informacje o zabiegu
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Wszystkie kobiety marzą o zmysłowych, pełnych ustach. Natura jednak nie rozdzieliła owych przymiotów sprawiedliwie. Małe i asymetryczne usta można skorygować w taki sposób, by kusiły kształtem i konturem. Pamiętajmy również, że wraz upływem czasu usta tracą naturalny kształt i wymagają drobnej korekty.

By odzyskać młodzieńczy kształt i natychmiastowe wypełnienie

Wszystkie kobiety marzą o zmysłowych, pełnych ustach. Natura jednak nie rozdzieliła owych przymiotów sprawiedliwie. Małe i asymetryczne usta można skorygować w taki sposób, by kusiły kształtem i konturem. Pamiętajmy również, że wraz upływem czasu usta tracą naturalny kształt i wymagają drobnej korekty. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci jędrność, a usta z których rozpierała Nas duma, w iście magiczny sposób tracą objętość. Tylko zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym, pomoże odzyskać pewność siebie i zachwycający wygląd. Dodatkowo, kwas zapewnia długotrwałe nawilżenie i niesamowitą gładkość. Efekty powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymują się bardzo długo od 6 do 12 miesięcy!

Warto wiedzieć

Korzystamy z najnowocześniejszych, sprawdzonych i bezpiecznych preparatów wiodących marek. Są to wyłącznie preparaty naturalnego pochodzenia na bazie kwasu hialuronowego, nie powodujące skutków ubocznych.

Osoby poddające się zabiegom wypełniania i modelowania ust kwasem hialuronowym, mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie podkreślenia i wypełnienie objętości warg, wyrównania ich jednostronnej lub obustronnej symetrii, podniesienia kącików ust i podkreślenia łuku Kupidyna a także redukcji cieni w kącikach ust i wygładzeniu niechcianych zmarszczek.

Sprawdź cenę – kliknij!

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji!

Zespół Helse Clinic
Polecane zabiegiEfektyPrzeciwwskazania
 • Powiększanie ust kawasem hialuronowym dla osób w każdym wieku niezadowolonych z ich wielkości i kształtu. Szczególnie polecane osobom po 40 roku życia, wskutek zaniku czerwieni wargowej i narastającym procesom starzenia.
 • Modelowanie ust kwasem hialuronowym dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, polegające na poprawie konturu, delikatnym ich powiększeniu i nawilżeniu.
 • Nawilżenie ust kwasem hialuronowym dla osób w każdym wieku, polegające na utrzymaniu jędrności i struktury warg poprzez ich rewitalizację i nawilżenie. Szczególnie polecane osobom już po 35 roku życia, gdyż odświeżenie i odmłodzenie ust przeciwdziała także procesom starzenia się skóry, a czerwień wargowa delikatnie się uwypukla. Nawilżenie wzmacnia również zabieg powiększania ust i może być przeprowadzone kilka miesięcy po nim, jako zabieg podtrzymujący.
 • podkreślenie konturu ust
 • wypełnienie objętości warg
 • wyrównanie symetrii, zarówno góra – dół, jak i obustronnej
 • podkreślenie tzw. łuku Kupidyna
 • podniesienie kącików ust
 • redukcję cieni w kącikach ust
 • wygładzenie zmarszczek wokół ust
 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią;
 • Miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka…);
 • Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
 • Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym