Peelingi ekseption

Ekseption to marka zbudowana wokół przekonania, że najlepsze efekty możemy osiągnąć dzięki połączeniu najnowocześniejszych zabiegów w gabinecie i zaawansowanej pielęgnacji w domu.
Znaczna poprawa kondycji skóry wymaga zabiegów, które zmierzą się z największymi problemami, jakimi są zmarszczki, utrata jędrności i niepożądane przebarwienia. To doskonałe terapie zabiegowe zawierające profesjonalne peelingi – bezpieczne i niezwykle skuteczne.

Bezpieczne peelingi powierzchniowe do intensywnego odmładzania skóry, aplikowane z określoną częstotliwością to niezwykle skuteczne zabiegi redukujące zmarszczki, przebarwienia i rozjaśniające jej koloryt. Już po jednym zabiegu poprawiają teksturę skóry i rozświetlają cerę.

Określona częstotliwość aplikacji i bezpieczeństwo peelingów powierzchniowych do intensywnego odmładzania skóry

Zamiast stosować agresywne roztwory kwasów, które mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń skóry, osiągamy znakomite rezultaty w bezpieczny sposób w procesie skumulowanym. Delikatne peelingi są powtarzane w określonych odstępach pozwalających skórze na gojenie, ale nie odnawianie. Usuwamy warstwy skóry stopniowo i bezpiecznie, bez okresu rekonwalescencji i działań nie pożądanych.

Nasze peelingi zawierają kwasy nowej generacji.

Kwasy polihydroksylowe są mniej drażniące, zapewniają komfort nakładania – bez pieczenia i lepsze rezultaty niż kwasy AHA.

Pierwsze peelingi łączące kwas plus kwas hialuronowy i peptydy

Kwas hialuronowy nadaje naszym peelingom żelową konsystencję i zapewnia bardziej kontrolowane złuszczanie połączone z nawilżaniem. Peptydy dostają się do skóry razem z kwasami i redukują zmarszczki, oznaki starzenia i przebarwienia.

Najwyższe bezpieczeństwo i najlepsze rezultaty przez cały rok

Stosowane przez nas kwasy nie są fotouczulające. Można je bezpiecznie stosować przez cały rok.

Najnowocześniejsze receptury

Nasze peelingi nie zawierają konserwantów, wodorotlenku amonu, trometaminy czy innych szkodliwych buforów.

Rodzaje zabiegów – wybierz odpowiedni dla Twoich potrzeb

White UP + peptide peelingi

Peeling przeciwko przebarwieniom z peptydem o silnym działaniu keratolitycznym. Skuteczna terapia w walce z przebarwieniami, którą dodatkowo może wspomóc profesjonalny kosmetyk uzupełniający terapię domową.

Pure skin peel

zabieg dla zanieczyszczonej skóry wymagającej oczyszczenia i odświeżenia, idealny dla skóry trądzikowej i tłustej, rekomendowana seria 3 zabiegów idealnie eliminuje problemy skórne. Działanie kwasów i naturalnych ekstraktów usuwa zanieczyszczenia, zwęża pory i poprawia funkcjonowanie skóry przetłuszczającej się. Peeling kwasem salicylowym ma silne działanie antyseptyczne. Zabieg przeznaczony jest dla młodej, tłustej skóry z problemami jak i do dojrzałych skór.

Ferulic peptide peel

odmłodzenie i odświeżenie skóry, zabieg doskonały jako ochrona przeciwko starzeniu. Łagodny, powierzchniowy peeling zwalczający oznaki starzenia biologicznego i fotostarzenia. Poprawia ogólną strukturę i stymuluje nawilżenie zwiększając poziom ceramidów co zapobiega utracie wody. Już po pierwszym zabiegu widać, że skóra staje się gładsza, lepiej napięta i rozjaśniona oraz odzyskuje młodzieńczy blask.

Retin oil peel

zabieg silnie odmładzający, przywracający skórze odpowiednią sprężystość i mocno wygładzający, seria 2 zabiegów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów. Peeling retinolowo – olejowy należy do zabiegów niewymagających długiego okresu rekonwalescencji. Główne składniki takie jak retinol 4% , kwas salicylowy i witamina E są doskonałym połączeniem odmładzającym.

Water infusion peelingi

silne nawilżenie dla wymagającej skóry, zabieg odbudowuje i pozostawia skórę idealnie napiętą, gładką oraz odświeżoną. Wielopoziomowe działanie składników aktywnych poprawia wyraźnie poziom nawilżenia skóry, zmniejsza widoczność drobnych linii zmarszczek oraz likwiduje szorstkość skóry. Peeling nawadniający jest zabiegiem, który nie podrażania skóry, idealny dla ceru suchej i wrażliwej.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

AquaPeel Dermaheal

AquaPeel Dermaheal

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

GeneO™ ekspresowa pielęgnacja

GeneO™ ekspresowa pielęgnacja

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

AquaPeel H2

AquaPeel H2

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

PH Formula

PH Formula

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj