Skuteczne wygładzanie
zmarszczek botoksem

Doskonale rozumiemy problemy z jakimi borykają się kobiety by wyglądać młodo, a zarazem doskonale czuć się we własnej skórze. Zmarszczki mimiczne i statyczne pojawiają się wraz z wiekiem, są również skutkiem nadmiernej ekspresji twarzy. Wiele kobiet marzy o jędrnej skórze, jednak nie są przekonane do większości zabiegów lub po prostu obawiają się skorzystać z pomocy specjalistów. Botoks jest jedyną sprawdzoną i bezpieczną metodą na pozbycie się zmarszczek. Jego nieinwazyjność i wysoka skuteczność przemawiają za dużą popularnością tej niezwykle precyzyjnej metody błyskawicznego odmładzania. Dzięki postępowi w medycynie i kosmetologii możemy zniwelować skutki upływu czasu, by nasze pacjentki czuły się wciąż atrakcyjne i pełne naturalnego wdzięku.

By cofnąć skutki upływu czasu

Botoks to naturalny preparat w postaci oczyszczonej toksyny botulinowej. Precyzyjne wstrzyknięcie małej dawki we właściwe miejsce, wywołuje porażenie mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Mięśnie rozluźniają się, a zmarszczki stają się mało widoczne. W zależności od typu skóry i głębokości zmarszczek, dawkę botoksu dobieramy indywidualnie. Warto pamiętać, iż działa ona tylko w obrębie ostrzykiwanych mięśni, nie powodując paraliżu pozostałych i nie deformując wyrazu twarzy. Botoks widocznie odmładza, a zarazem poprawia samopoczucie.

Toksyna zaczyna działać już po 2-3 dniach od zabiegu, a pełen efekt pojawia się około tygodnia i utrzymuje się przez pół roku. Twarz wygląda naturalnie, botoks polecany jest zarówno młodszym jak i starszym pacjentom, można go łączyć z innymi zabiegami liftingującymi, podnosząc tym samym efektywność terapii odmładzającej.

Warto przestrzegać kilku prostych zaleceń i nie stosować botoksu w przypadku: alergii na toksynę botulinową typu A lub albuminę ludzką; choroby płytki nerwowo-mięśniowej (miastenia gravis, stwardnienie zanikowe boczne, zespół Lamberta-Eatona); stanów grypowych; przyjmowania antybiotyków aminoglikozydowych (np. gentamycyna); rozległego uszkodzenia skóry; poprzedzający zabieg innych zabiegów chirurgii plastycznej twarzy, także z zastosowaniem silikonu; ciąży i okresu laktacji.

Osoby poddające się zabiegom botoksu mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie zniwelowania lub spłycenia kurzych łapek, zmarszczki między brwiami, zmarszczek poziomych czoła, lwiej zmarszczki, uniesienia linii brwi, kącików ust, wygładzenia zmarszczek palacza, odmłodzenia skóry brody, szyi i całej twarzy.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek
kwasem
hialuronowym

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

SONOQUEEN

SONOQUEEN

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Osocze bogato-płytkowe

Osocze bogato-płytkowe

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj