UTIMS BODY

Nowa era HIFU do wyszczuplania i ujędrniania ciała. Dzięki wyjątkowej precyzji działania i głębokiej penetracji tkanki umożliwia skuteczną, bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry.

HIFU – Hight Intensive Focused Ultrasounds

– wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu fal, w tkance dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do przebudowy. Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa również na redukcję tkanki tłuszczowej. Producenci UTIMS BODY poszli o krok dalej i stworzyli technologię HIFU, która umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki, tak by trwale usunąć tkankę tłuszczową, a tym samym skutecznie zmniejszyć obwód brzucha, ud czy ramion – miejsc, w których odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji emisji fal – UTIMS BODY gwarantuje skuteczne i komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń.

Optymalna częstotliwość fali ultradźwiękowej – 10 MHz chroni przed poparzeniem powierzchniowym skóry. 6 typów kartridży o różnym zasięgu i głębokości penetracji, pozwala na zastosowanie technologii na wielu obszarach. 3 specjalne kartridże do redukcji tkanki tłuszczowej działające na wyjątkowej głębokości w tkance – nawet do 18 mm. Jednoczesna, trwała redukcja tkanki tłuszczowej i lifting skóry (pobudzenie kolagenu)– 2 in 1 Innowacyjny model emitora fali ultradźwiękowej zapewniający bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu

Działanie UTIMS BODY

Każdy kartridż podłączany do głowicy zabiegowej UTIMS BODY wyposażony jest w innowacyjny model emitora. Innowacja w emitorze polega na tym, że przypomina on krążek w którym wycięto środek, w ten sposób następuje równomierne rozłożenie energii i wyjątkowe sfokusowanie fali. Redukujemy tym samym nadmierne podgrzanie zewnętrznej warstwy skóry zapobiegając poparzeniu i minimalizujemy odczuwalność zabiegu. Energia precyzyjnie dociera do wybranej głębokości z pełną efektywnością, nie wytracając swojej mocy na powierzchni skóry.
Dzięki UTIMS BODY osiągamy spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu komfortu zabiegu.
Mikropęcherzyki energii wydobywające się podczas emisji fali ultradźwiękowej wymagają rozładowania. Technologia innowacyjnego emitora z otworem na środku pozwala również na „ucieczkę” mikropęcherzyków, nie zaburzając tym samym prostej i precyzyjnej emisji fali oraz jej mocy.
UTIMS BODY to precyzja głębokiego i intensywnego działania w tkance, dzięki temu dochodzi do skutecznej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej.
Do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane są 3 rodzaje kartridży, które działają na głębokościach 8 mm, 13 mm i 18 mm. Precyzyjnie uderzają w adipocyty, rozbijając je, a tym samym zmniejszając objętość tkanki tłuszczowej.
UTIMS BODY trwale niszczy tkankę tłuszczową na obszarze zabiegowym, prowadząc do efektu wyszczuplenia.

Modelowanie ciała i okolic twarzy:

  • redukcja „drugiego podbródka”
  • redukcja „oponki” na brzuchu
  • redukcja „bryczesów”
  • zmniejszenie obwodu talii i ud
  • lifting i wyszczuplenie ramion
  • lifting wiotkiej skóry na twarzy i ciele

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Ponadto polecamy

Accent Prime

Accent Prime

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

ALLIANCE

ALLIANCE

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Masaż modelujący ciało

Masaż modelujący ciało

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Arosha Modelowanie Sylwetki

Arosha Modelowanie Sylwetki

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj