Laser diodowy Primelase
depilacja laserowa (epilacja laserowa)

Najszybsza i najskuteczniejsza depilacja zbędnego owłosienia dostępna już u Nas – nowoczesny laser diodowy Primelase.

Primelase Excellence (Coocon Medical) – Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż do 4800 W. Urządzenie pozwala na użycie 4 rodzajów fal: aleksandrytowa (755 nm), diodowa (810 nm), blend (810+940+1060 nm) oraz yagowa (1064 nm) odpowiednie dla wszystkich fototypów skóry i wszystkich rodzajów włosów przez cały rok.
Primelase HR Excellence – debiut roku 2020 wśród laserów medycznych.

Primelase Excelence jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Laser posiada funkcję chłodzenia CrystalFreeze (+ 5°C) pracującą w dwóch trybach: statycznym (1-3 HZ) I dynamicznym (5-10 HZ).

Primelase HR Excellence wśród laserów diodowych posiada największą moc szczytową, dlatego spektakularne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Technologia Crystal Freeze zapewnia temperaturę chłodzenia poniżej 6°C, co sprawia, że zabieg jest komfortowy i bezbolesny, a głowica, która generuje 3 impulsy w ciągu jednej sekundy, pozwala na bardzo szybkie wykonanie zabiegu.

 • świeża opalenizna,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • leki fotouczulające – np. retinoidy doustne, tetracykliny oraz niektóre zioła fotouczulające(dziurawiec, nagietek, skrzyp polny)
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • łuszczyca, bielactwo,
 • cukrzyca,
 • aktywne infekcje skórne, opryszczka,
 • implanty elektroniczne, rozrusznik serca,
 • świeże zabiegi chirurgiczne,
 • epilepsja,
 • nowotwory – po konsultacji z lekarzem prowadzącym.
 • pacjenci mający wysokie oczekiwania bądź chorzy psychicznie.
Dzień przed każdym zabiegiem Laserem Primelase Excellence należy dokładnie ogolić owłosienie z wybranego obszaru przy pomocy maszynki do golenia. Nie należy stosować kremów do depilacji, wosków, peelingów itd… Skóra powinna być sucha, czysta, pozbawiona kremów, balsamów, samoopalaczy itp…

Nie należy eksponować skóry na słońce przez ok 2-3 tygodnie!!! W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
Depilacja laserowa jest zabiegiem termicznym, po zabiegu może pojawić się obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry.

Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach. W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:
– myć delikatnym żelem lub mydłem, ewentualnie samą czystą wodą.
– nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu (jeśli depilacja dotyczyła pach),
– stosować zasypkę, krem lub maść Alantan albo Bephanten aby złagodzić zaczerwienienie.
– delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
– preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.
Kolejne zabiegi należy wykonywać w odstępach ok. 5-6 tygodni (częstotliwość zabiegów uzależniona jest od okolicy ciała poddawanej zabiegowi)

Faza wzrostu włosa odgrywa kluczową rolę w przypadku zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania owłosienia z różnych partii ciała. Metody stosowane podczas tego typu procedur oddziałują wyłącznie na włosy w fazie anagenu (wzrostu), ponieważ jedynie wtedy impuls wytwarzany przez laser Primelase Excellence jest w stanie przenieść się do cebulki i mieszka włosowego. Dlatego dla uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej 4-6 zabiegów – zwykle zaleca się je w odstępach ok. 1-2 miesięcy, w zależności od obszaru. Na różnych częściach ciała fazy wzrostu włosa trwają bowiem przez inny okres.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Ponadto polecamy

Rf mikroigłowy

Rf mikroigłowy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Accent Prime

Accent Prime

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

PH Formula

PH Formula

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Peelingi Ekseption

Peelingi Ekseption

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj