Laser diodowy Primelase
depilacja laserowa (epilacja laserowa)

Najszybsza i najskuteczniejsza depilacja zbędnego owłosienia dostępna już u Nas – nowoczesny laser diodowy Primelase.

Primelase Excellence (Coocon Medical) – Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż do 4800 W. Urządzenie pozwala na użycie 4 rodzajów fal: aleksandrytowa (755 nm), diodowa (810 nm), blend (810+940+1060 nm) oraz yagowa (1064 nm) odpowiednie dla wszystkich fototypów skóry i wszystkich rodzajów włosów przez cały rok.
Primelase HR Excellence – debiut roku 2020 wśród laserów medycznych.

Primelase Excelence jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Laser posiada funkcję chłodzenia CrystalFreeze (+ 5°C) pracującą w dwóch trybach: statycznym (1-3 HZ) I dynamicznym (5-10 HZ).

Primelase HR Excellence wśród laserów diodowych posiada największą moc szczytową, dlatego spektakularne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Technologia Crystal Freeze zapewnia temperaturę chłodzenia poniżej 6°C, co sprawia, że zabieg jest komfortowy i bezbolesny, a głowica, która generuje 3 impulsy w ciągu jednej sekundy, pozwala na bardzo szybkie wykonanie zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

Rf mikroigłowy

Rf mikroigłowy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Accent Prime

Accent Prime

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

PH Formula

PH Formula

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Peelingi Ekseption

Peelingi Ekseption

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj