VITAL INJECTOR 2

Mezoterapia XXI wieku!

Mezoterapia igłowa innowacyjnym urządzeniem, stanowiącym nowoczesną alternatywę dla klasycznej mezoterapii lub tradycyjnego pistoletu.
System urządzenia w sposób precyzyjny podaje miejscowo, komputerowo ustaloną dozę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowo skóra jest pobudzana do samoregeneracji.
Mezoterapia z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR 2™ to najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dostarczenie substancji w głąb Twojej skóry.
Idealne rozwiązanie dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji.

TECHNOLOGIA
VITAL INJECTOR 2™

Zaawansowane technologie zastosowane w VITAL INJECTOR 2™ zmieniają diametralnie dotychczasowe oblicze rewitalizacji. Jest to jedyne posiadające badania kliniczne i jedyne spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym, urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej mezoterapii. VITAL INJECTOR 2™ to system zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi.

VITAL INJECTOR 2™
gwarantuje:

  • wyższą skuteczność zabiegu niż w dotychczasowych metodach
  • precyzyjne rozmieszczenie preparatu
  • redukcję efektów ubocznych
  • bezpieczeństwo i szybkość zabiegu
  • higieniczne warunki i komfort zabiegu

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w VITAL INJECTOR 2™ decydują o przewadze technologicznej mezoterapii z użyciem technologii nad tradycyjną mezoterapią:

  • System vacuum sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, redukuje efekty uboczne.
  • Multi-głowica zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie identycznej dozy preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tę samą głębokość
  • Mezoterapia VITAL INJECTOR 2™ maksymalizuje efekt i skraca czas zabiegu. Jest to jedyny bezkonkurencyjny system do wprowadzania substancji w głąb skóry, stworzony dla lepszych rezultatów oraz szybszych i przyjaznych zabiegów.

EFEKTY ZABIEGU
VITAL INJECTOR 2™

Urządzenie VITAL INJECTOR 2™ to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat. Nie ma drugiego tak skutecznego i bezpiecznego urządzenia do mezoterapii, gdyż właśnie substancje odżywcze zdeponowane dokładnie do skóry właściwej w precyzyjnych dawkach przynoszą najlepsze rezultaty. Dzięki takiej aplikacji dedykowanych preparatów szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji.

Wybierz rodzaj mezoterapii

Receptura produktu gwarantuje bezpieczne i skuteczne kuracje. Produkt o standardzie farmaceutycznym. Bogaty skład – kwas hialuronowy, DMAE oraz krzem zmniejsza zmarszczki, napina skórę i wyraźnie odmładza.
Receptura produktu gwarantuje bezpieczne i skuteczne kuracje. Produkt o standardzie farmaceutycznym. 63 składniki aktywne gwarantują odmłodzenie i rewitalizację skóry.
Nieusieciowany kwas hialuronowy jest biokompatybilny z endogennym kwasem hialuronowym znajdującym się w naszej skórze. Doskonale wypełnia zmarszczki, poprawia owal twarzy oraz dostarcza skórze sporej dawki nawilżenia.
Czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. Opatentowany skład zapewnia skuteczność oraz udowodnione działanie nawilżające (+132 %), wygładzające i poprawiające elastyczność skóry. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5 oraz kompleksu DMAE. Zabieg obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, skóra staję się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony.
Najskuteczniejszy zabieg nawilżający, oddziałuje na poziomie granicy między skóra właściwą a naskórkiem. Skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zostaje przywrócony odpowiedni poziom nawodnienia i powoduje zniwelowanie drobnych zmarszczek. Wyraźne efekty widoczne już po jednym zabiegu.
Peptydowa terapia dla skóry. Bazuje na nieusieciowanym kwasie hialuronowym oraz kompleksie siedmiu peptydów. Wyraźnie wygładza zmarszczki poprzesz rozluźnienie mięśni w skórze i syntezę kolagenu. Ponadto zawarte w preparacie oligopeptydy tonizują skórę i redukują przebarwienia. Skóra po jednym zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i rozświetlona.
Skuteczna pielęgnacja okolicy oka. Bogaty skład – peptydy, kwas hialuronowy, kofeina, krzem organiczny i witamina C. Redukcja siniaków oraz worków pod oczami. Skóra staje się mocno nawilżona, napięta.
Innowacyjna pielęgnacja okolicy oka, w składzie zawiera kwas hialuronowy oraz aminokwasy. Produkt intensywnie nawilża i odżywia tkanki, nadając skórze elastyczność i jędrność. Worki i cienie zostają zniwelowane już po jednym zabiegu.
Błyskawiczna reaktywacja skóry. Preparat medyczny, który łączy fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Skóra staje się rozjaśniona, napięta, nawilżona i miękka. Następuje bardzo znaczące zmniejszenie zmarszczek. Po zabiegu skóra staje się idealnie rozświetlona.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

AquaPeel H2

AquaPeel H2

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

GeneO™ ekspresowa pielęgnacja

GeneO™ ekspresowa pielęgnacja

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Peelingi Ekseption

Peelingi Ekseption

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Infuzja tlenowa DermaOxy

Infuzja tlenowa DermaOxy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj