VITAL INJECTOR 2

Mezoterapia XXI wieku!

Mezoterapia igłowa innowacyjnym urządzeniem, stanowiącym nowoczesną alternatywę dla klasycznej mezoterapii lub tradycyjnego pistoletu.
System urządzenia w sposób precyzyjny podaje miejscowo, komputerowo ustaloną dozę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowo skóra jest pobudzana do samoregeneracji.
Mezoterapia z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR 2™ to najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dostarczenie substancji w głąb Twojej skóry.
Idealne rozwiązanie dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji.

TECHNOLOGIA
VITAL INJECTOR 2™

Zaawansowane technologie zastosowane w VITAL INJECTOR 2™ zmieniają diametralnie dotychczasowe oblicze rewitalizacji. Jest to jedyne posiadające badania kliniczne i jedyne spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym, urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej mezoterapii. VITAL INJECTOR 2™ to system zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi.

VITAL INJECTOR 2™
gwarantuje:

  • wyższą skuteczność zabiegu niż w dotychczasowych metodach
  • precyzyjne rozmieszczenie preparatu
  • redukcję efektów ubocznych
  • bezpieczeństwo i szybkość zabiegu
  • higieniczne warunki i komfort zabiegu

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w VITAL INJECTOR 2™ decydują o przewadze technologicznej mezoterapii z użyciem technologii nad tradycyjną mezoterapią:

  • System vacuum sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, redukuje efekty uboczne.
  • Multi-głowica zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie identycznej dozy preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tę samą głębokość
  • Mezoterapia VITAL INJECTOR 2™ maksymalizuje efekt i skraca czas zabiegu. Jest to jedyny bezkonkurencyjny system do wprowadzania substancji w głąb skóry, stworzony dla lepszych rezultatów oraz szybszych i przyjaznych zabiegów.

EFEKTY ZABIEGU
VITAL INJECTOR 2™

Urządzenie VITAL INJECTOR 2™ to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat. Nie ma drugiego tak skutecznego i bezpiecznego urządzenia do mezoterapii, gdyż właśnie substancje odżywcze zdeponowane dokładnie do skóry właściwej w precyzyjnych dawkach przynoszą najlepsze rezultaty. Dzięki takiej aplikacji dedykowanych preparatów szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji.

Wybierz rodzaj mezoterapii

Dermaheal HSR - działanie silnie nawilżające, nawadniające, przeciwzmarszczkowe.
Filorga NCTF 135 HA - działanie silnie rewitalizujące, nawilżające, przeciwzmarszczkowe, przeciwstarzeniowe.
Jalupro - stymulacja fizjologicznej syntezy kolagenu, intensywnie nawilża oraz ujędrnia skórę.
Dives SkinRepair - stymulacja procesów naprawczych i metabolicznych skóry, głeboka rewitalizacja skóry.
Dives Multi-Vitamin Complex - poprawa kondycji i kolorystyki skóry szarej, zmęczonej, niedotlenionej oraz pozbawionej blasku. Działanie przeciwstarzeniowe.
  Dermaheal HSR - działanie silnie nawilżające, nawadniające, przeciwzmarszczkowe.
Dives Acneout - efektywnie zwalcza wykwity skórne, aktywnie reguluje pracę gruczołów łojowych, a także nadmiernie rozwinięta florę bakteryjną. Preparat przydatny również w walce z następstwami trądziku, takimi jak przebarwienia czy blizny.
Dermaheal SR - udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, wspierając organizm przy tworzeniu nowych komórek skórnych.
Dives Rich Hair - zapobiega nadmiernej utracie włosów oraz stymuluje ich porost poprzez wydłużenie fazy anagenu. Leczy łysienie androgenowe, alopecję (łysienie plackowate) czy przerzedzenie włosów wynikające z chorób, starzenia się czy niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.
Dives Biotyna - preparat stanowi skuteczne rozwiązanie do walki z łysieniem, alopecją, przerzedzeniem włosów i suchą, łuszczącą się skórą głowy.
Dermaheal HL - skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów.
Dr. Cyj - hamuje wypadanie oraz stymuluje odrastanie włosów, zagęszcza je i pogrubia. Wzmacnianie włosów przed i po przeszczepie. pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy, rewitalizacja mieszków włosowych, pielęgnacja skóry głowy.
Stretchcare-obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu.
PinkGlow-rozjaśnia przebarwienia oraz wyraźnie odmładza skórę obszaru dłoni.
Pink glow - ujednolica koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, wpływa na nawodnienie skóry.
Dermaheal SB - redukuje przebarwienia skórne, wygładza koloryt cery, rozświetla.
Aquashine BTX-peptydowy kompleks do rewitalizacji skóry. Kompleks „botoks like" powoduje silne wygładzenie i wyraźne odmłodzenie
Dives Wrinkleout-działa przeciwzmarszczkowo, poprawia poziom nawilżenia i wypełnienia tkanek , napięcia skóry
Cytocare 532- efekt wygładzenia i odmłodzenia skóry, spłycenie zmarszczek, intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej, intensywne odmłodzenie skóry
Cytocare 715- skinbooster, bardzo mocny efekt nawilżająco- wypełniający dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego, wzmocnienie bariery hydrolipidowej i poprawa kolorytu.
Dives bright eyes - redukcja oznak zmęczenia i zasinienia skory powiek, silne rozjaśnienie oraz nawilżenie skóry powiek.
Dives /eyelines - działanie rewitalizujące i ujędrniające skórę powiek. Przeznaczony dla osób z licznymi zmarszczkami i wyraźną wiotkością skóry powiek.
  Dives eyebag - dedykowany zabiegom zmniejszania obrzęków i torebek tłuszczowych powieki dolnej. Wyraźnie na redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej i worków pod oczami.
Jalupro - stymulacja fizjologicznej syntezy kolagenu, intensywnie nawilża oraz ujędrnia skórę okolicy oczu.
Dives LipoShoock-stworzony do efektywnej walki z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotkością skóry. Prowadzi do skutecznej redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i wygładzenia struktury ciała.
Dives CelluShoock- zaawansowana formuła zaprojektowana do walki cellulitem, dzięki zawartym substancją w szybki sposób wyeliminuje się złogi tłuszczowe i obrzęki, zapobiegając nawrotom nieestetycznych nierówności skóry, pozwala na szybkie wymodelowanie sylwetki i redukcje nadmiernych akumulacji tłuszczowych.
Cellucare-kwas hialuronowy, kofeina i mikroelementy to składniki, które redukują cellulit, rozbijają zbity tłuszcz i aktywują silny drenaż wpływając na  widocznie wygładzenie skóry oraz eliminacje cellulitu.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

AquaPeel H2

AquaPeel H2

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

GeneO™ ekspresowa pielęgnacja

GeneO™ ekspresowa pielęgnacja

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Peelingi Ekseption

Peelingi Ekseption

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Infuzja tlenowa DermaOxy

Infuzja tlenowa DermaOxy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj