Mezoterapia igłowa

Profilaktyka w odniesieniu do starzenia się skóry? Czy to możliwe?! Kiedyś nie, ale dziś efektywność mezoterapii igłowej przechodzi najśmielsze wyobrażenia. Drogie Panie, czas powiedzieć zmarszczkom nie! Mezoterapia poprawia jakość i kondycję skóry, a dzięki swej niezwykłej skuteczności, stosowania jest również w leczeniu cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej czy zapobieganiu wypadania włosów. Czy to nie wspaniała wiadomość? Dzięki mezoterapii, skóra zyskuje siłę i sprężystość, jest doskonale nawilżona i nawodniona, włosy są mocne, a rozstępy czy cellulit ulegają wyraźnej redukcji.

By zapewnić skórze całkowitą biorewitalizację

Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę substancji leczniczych bądź preparatów wpływających na poprawę jej kondycji i opóźniających procesy starzenia się. To swoiste koktajle młodości dobierane indywidualnie wg wskazań lekarza. Regeneracja i rewitalizacja skóry przebiega błyskawicznie, gdyż koktajl dociera bezpośrednio do źródła problemu nawet na głębokości 4-6 mm. Systematyczna kuracja młodości i witalności poprawia nawilżenie skóry i mikrokrążenie w tkance podskórnej a także zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych. Mezoterapia to idealna propozycja dla osób pragnących przywrócić skórze gładkość i koloryt, odpowiednio ją odżywić i skorygować niedoskonałości czyli zmarszczki, fałdki tłuszczu, cellulit, rozstępy. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując serię 4-6 zabiegów co 4-6 miesięcy. Mezoterapię powinno przeprowadzać się zimą lub wczesną wiosna, ze wzg. na słabą aktywność promieni słonecznych.

Osoby poddające się zabiegom mezoterapii igłowej, mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie poprawy kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu; redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów; poprawy wyglądu dłoni i biustu oraz lepszej rewitalizacji skóry głowy w celu zapobiegania wypadaniu włosów.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

Skuteczne wygładzanie zmarszczek botoksem

Skuteczne wygładzanie zmarszczek botoksem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

VITAL INJECTOR 2

VITAL INJECTOR 2

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Osocze bogato-płytkowe

Osocze bogato-płytkowe

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

SONOQUEEN

SONOQUEEN

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj