Alliance

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Innowacyjna głowica zabiegowa - nowy patent

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

Sensor identyfikacji skóry

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa w zależności od wybranego programu i obszaru od 15 – 40 min. Pacjent do zabiegu, otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, który jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu. Endermologia jest masażem mechanicznym z wykorzystaniem podciśnienia. Terapeuta poprzez ustawienie odpowiedniego programu i parametrów, prowadząc głowicę urządzenia zasysa fałd skórny, który jest rolowany od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą sterowanych rolek. Ponadto proces zabiegowy uzupełniany jest podciśnieniem, które w zależności od programu jest stałe lub rytmiczne. Podczas masażu skóra jest mocno stymulowana, pobudzone jest krążenie i metabolizm. Skuteczny drenaż limfatyczny pozwala na usunięcie z organizmu toksyn i tłuszczy. Intensywna stymulacja mobilizuje skórę do produkcji elastyny i kolagenu.

Zalety zabiegu

Endermologia Alliance to zabieg pozwalający na modelowanie sylwetki, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie skóry w sposób delikatny i nieinwazyjny. Zabieg cechuje wysoka skuteczność w wyszczuplaniu ciała, poprawie jędrności skóry, ale przede wszystkim w zwalczaniu cellulitu. Precyzja zabiegu pozwala na działanie dokładnie w miejscu powstawania problemu, w przypadku cellulitu stymuluje komórki do odbudowy. Zaletą terapii jest to, że przebiega łagodnie i harmonijnie, jej efekty pojawiają się stopniowo, dzięki czemu możemy nazwać ją fitnessem dla skóry.

 • Redukcja cellulitu
 • Odmładzanie
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Utrata jędrności skóry całego ciała
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów
 • stany zapalne
 • infekcje
 • nowotwory
 • antykoagulanty
 • ciąża (z wyjątkiem nóg)
 • zapalenie żył

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Ponadto polecamy

Accent Prime

Accent Prime

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

UTIMS

UTIMS

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Arosha Modelowanie Sylwetki

Arosha Modelowanie Sylwetki

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj