RF MIKROIGŁOWY

SKINFRAX ODMŁODZENIE SKÓRY USUWANIE BLIZN I ROZSTĘPÓW

SKINFRAX to urządzenie do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. RF frakcyjny wyposażony jest w dwie głowice: inwazyjną oraz nieinwazyjną. Urządzenie wykorzystuje połączenie dwóch metod zabiegowych – mikroigiełek i podgrzania skóry falą radiową. Głowica nieinwazyjna RF frakcyjnego dodatkowo pozwala na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – bez nakłuwania skóry. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł i oczekują zadowalających rezultatów, ale nie chcą zbyt inwazyjnie ingerować w skórę.

RF frakcyjny ma szeroki wachlarz zabiegowy. Możemy nim wykonać głęboki lifting twarzy, szyi, dekoltu, ale też dłoni oraz brzucha.

Efekty zabiegów urządzeniem SKINFRAX są bardzo szybko zauważalne. Znaczna poprawa widoczna jest już po pierwszym zabiegu!

SKINFRAX świetnie sprawdza się przy usuwaniu blizn i rozstępów. Dobre rezultaty możemy otrzymać w przypadku usuwania blizn potrądzikowych. Urządzenie doskonale poprawia gęstość skóry, odżywia ją, poprawia koloryt i strukturę, wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się do jej intensywnej regeneracji. Dodatkowo urządzenie posiada w zestawie głowicę chłodząca, która znacznie wpływa na komfort zabiegowy.

Jak RF frakcyjny działa na skórę?

Skóra podczas nakłuwania mikroigiełkami

RF frakcyjny to połączenie nakłuwania skóry mikroigiełkami z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Głowica inwazyjna posiada regulowany zakres głębokości nakłuć, co pomaga dobrać odpowiednią głębokość w zależności od problemu. Do zabiegów używamy uniwersalne, jednorazowe, sterylne kartridże, które zapewniają wysoką higienę zabiegu.

Fala radiowa dociera do wnętrza skóry za pomocą mikroigiełek

Mechanizm działania urządzenia SKINFRAX opiera się na silnym podgrzaniu tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej na obszarze dochodzącym do skóry właściwej, co przyczynia się do wzrostu temperatury w skórze i natychmiastowego obkurczenia włókien kolagenowych.
Wysoka temperatura stymuluje procesy naprawczeWysoka temperatura powstała w skórze aktywuje procesy regenracji, które przebudowują włókna kolagenowe i elastynowe. Powstałe za pomocą mikroigiełek uszkodzenia aktywują procesy zapalne, stymulują fibroblasty i procesy naprawcze w skórze.
Tuż po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Najważniejsze dzieje się jednak przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien, a także budowania nowych wiązań. Skóra staje się dzięki temu bardziej jędrna, sprężysta.

Skóra zregenerowana.

Pełne efekty działania RF frakcyjnego widać po około 3 miesiącach. W miejscu uszkodzonej tkanki powstaje nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają znacznemu zmniejszeniu, a zmarszczki oraz bruzdy wygładzeniu.

Jak działa RF frakcyjny do liftingu twarzy i ciała?

Przewaga RF frakcyjnego nad klasycznymi RF i zwykłym laserem frakcyjnym

W urządzeniu Skinfrax fala radiowa dociera głębiej, dzięki działaniu mikroigiełek w warstwach skóry (w innych laserach fala radiowa próbująca przedostać się przez kolejne warstwy skóry stopniowo osłabia się).

RF frakcyjny pozwala na wykonywanie zabiegów na znacznie większej głębokości (3,0 mm) niż klasyczne lasery (1,7 mm).

Skinfrax zapewnia precyzyjne wykonanie zabiegów, kontrolę głębokości oraz mocy.

  • wiotka skóra twarzy i ciała, zmarszczki
  • rozstępy, blizny potrądzikowe
  • przebarwienia, plamy
  • nadpotliwość
  • obrzęki i cienie pod oczami
  • bezoperacyjny lifting w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha
  • usuwanie rozstępów, blizn potrądzikowych, blizn
  • leczenie nadpotliwości
  • intensywna regeneracja, poprawa struktury i kolorytu skóry
  • likwidacja obrzęków i cieni pod oczami

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Ponadto polecamy

Vital Injector 2

Vital Injector 2

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Remodeling i lifting skóry – Laser Alma Harmony XL PRO

Remodeling i lifting skóry – Laser Alma Harmony XL PRO

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

PH Formula

PH Formula

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Peelingi Ekseption

Peelingi Ekseption

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj