GENEO™
EKSPRESOWA PIELĘGNACJA

GeneO™ – złuszczanie, dotlenienie i dostarczenie składników odżywczych.

GeneO™ jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie.

Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu zapewniając uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

  • efekt dotlenienia skóry od wewnątrz, dzięki czemu skóra staje się bardziej promienna, rozjaśniona oraz napięta
  • efekt złuszczenia zrogowaciałej warstwy naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń; skóra staje się wygładzona i przygotowana na odżywianie
  • efekt wchłaniania i rewitalizacji skóry za pomocą substancji aktywnych zawartych w jednorazowych kapsułkach i żelach zaaplikowanych podczas zabiegu.

Efekt geneO™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. GeneO™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, który polega na:

  • wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry
  • zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych
  • zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

Zabieg geneO™ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a wygląd skóry i odczucia są znakomite zaraz po jego przeprowadzeniu. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg geneO™ dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie. Zabieg geneO™ można wykonywać przez cały rok, także latem.

Zabieg geneO™ stwarza idealne środowisko do wchłaniania składników odżywczych także po zabiegu i dlatego łączenie geneO™ z zabiegami pielęgnacyjnym podczas jednej sesji zabiegowej potęguje ich pozytywne efekty.

NeoRevive® – odmłodzenie skóry. Efekty Zabiegu:
· redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
· zmniejszenie porów
· poprawa gęstości i odżywienie skóry
· zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

Składniki NeoRevive®: ryboza, olej z pestek granatowca właściwego, olej z owoców dzikiej róży, Palmitoil Tripeptyd-5 (i) gliceryna, octan tokoferylu, palmitynian askorbylu, kwas hialuronowy, retinol.

NeoBright® – rozjaśnienie i odżywienie skóry. Efekty zabiegu:
· rozświetlenie i promienny wygląd skóry
· naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry
· wyrównanie kolorytu
· poprawa gęstości i odżywienie skóry.

Składniki NeoBright®: askorbianianofosforan magnezu, kwas kojowy, kwas azelainowy, retinol, olej z owoców dzikiej róży, kwas hialuronowy.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Ponadto polecamy

PH Formula

PH Formula

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

AquaPeel H2

AquaPeel H2

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

AquaPeel Dermaheal

AquaPeel Dermaheal

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Infuzja tlenowa DermaOxy

Infuzja tlenowa DermaOxy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj