Powiększanie ust
kwasem hialuronowym

Wszystkie kobiety marzą o zmysłowych, pełnych ustach. Natura jednak nie rozdzieliła owych przymiotów sprawiedliwie. Małe i asymetryczne usta można skorygować w taki sposób, by kusiły kształtem i konturem. Pamiętajmy również, że wraz upływem czasu usta tracą naturalny kształt i wymagają drobnej korekty.

By odzyskać młodzieńczy kształt i natychmiastowe wypełnienie

Wszystkie kobiety marzą o zmysłowych, pełnych ustach. Natura jednak nie rozdzieliła owych przymiotów sprawiedliwie. Małe i asymetryczne usta można skorygować w taki sposób, by kusiły kształtem i konturem. Pamiętajmy również, że wraz upływem czasu usta tracą naturalny kształt i wymagają drobnej korekty. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra traci jędrność, a usta z których rozpierała Nas duma, w iście magiczny sposób tracą objętość. Tylko zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym, pomoże odzyskać pewność siebie i zachwycający wygląd. Dodatkowo, kwas zapewnia długotrwałe nawilżenie i niesamowitą gładkość. Efekty powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymują się bardzo długo od 6 do 12 miesięcy!

Warto wiedzieć

Korzystamy z najnowocześniejszych, sprawdzonych i bezpiecznych preparatów wiodących marek. Są to wyłącznie preparaty naturalnego pochodzenia na bazie kwasu hialuronowego, nie powodujące skutków ubocznych.

Osoby poddające się zabiegom wypełniania i modelowania ust kwasem hialuronowym, mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie podkreślenia i wypełnienie objętości warg, wyrównania ich jednostronnej lub obustronnej symetrii, podniesienia kącików ust i podkreślenia łuku Kupidyna a także redukcji cieni w kącikach ust i wygładzeniu niechcianych zmarszczek. 

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Zespół Helse Clinic

Ponadto polecamy

Skuteczne wygładzanie zmarszczek botoksem

Skuteczne wygładzanie zmarszczek botoksem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek
kwasem
hialuronowym

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

SONOQUEEN

SONOQUEEN

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj