Osocze bogatopłytkowe
- wampirzy lifting

Modę na wampirzy lifting zapoczątkowały celebrytki i nie ma w tym nic dziwnego. Zabieg rewelacyjnie wpływa na kondycję skóry, a metoda pozyskiwania osocza bogatopłytkowego z krwi pacjentki, powoduje natychmiastową regenerację tkanek. Osocze podaje się za pomocą mezoterapii bądź liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdy. Pamiętajmy, że organizm posiada niebywałą zdolność do regeneracji, dlatego komórki macierzyste zawarte w osoczu pacjentki, w szybkim czasie pobudzają komórki do odnowy i regeneracji. Drogie Panie koniec ze zmęczoną i wysuszoną skórą, zmarszczkami, fałdkami, koniec z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów i wreszcie koniec z nieestetycznymi bliznami portądzikowymi i bliznami po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej.

By poprzez biostymulację, dogłębnie zregenerować skórę

Aktywacja płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym wpływa na produkcję czynnika wzrostu, pobudzając tkanki do odnowy, tworząc nowe naczynia krwionośne, aktywując komórki macierzyste do namnażania się i produkując nowy kolagen. Jednym słowem, osocze bogatopłytkowe zapewnia skórze witalność, odmładza ją od środka, wygładzając i uelastyczniając. Jest to metoda 100% bezpieczna bez ryzyka nietolerancji czy alergii. Budowa tkanek rozpoczyna się już 48 godzin po zabiegu a pierwsze efekty można zaobserwować już po 2 tygodniach. Pełna poprawa kondycji skóry wymaga trzech zabiegów: drugi zabieg miesiąc po pierwszym, a trzeci pół roku po drugim.

Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się również w leczeniu łysienia, przetłuszczania się włosów, ich wypadania i osłabienia. Osocze podaje się przy pomocy mezoterapii igłowej, efekty widoczne są już po 2 zabiegach. Włosy stają się gęste i mocne, aby uzyskać pełen efekt należy wykonać minimum 5 zabiegów.

Osoby poddające się zabiegom osocza bogatopłytkowego, mogą zaobserwować pozytywne zmiany w zakresie poprawy kondycji skóry twarzy i głowy, jej rewitalizacji, ujednolicenia kolorytu, poprawy elastyczności i napięcia, remodelingu włókien kolagenowych, poprawy ukrwienia i dotlenienia, wygładzenia zmarszczek i fałd oraz przyspieszenia procesów gojenia się skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

  • Osocze bogatopłytkowe skóry twarzy odmładza ją, rewitalizuje, poprawia gęstość i sprężystość, powoduje budowę nowego kolagenu. Skóra staje się wyraźnie odmłodzona, świeża, promienna i jędrna.
  • Mezoterapia igłowa skóry głowy z wykorzystanie osocza bogatopłytkowego przeciwdziała utracie włosów, wpływa na poprawę kondycji skóry, regeneruje cebulki włosowe oraz stymuluje krążenie.
  • Mezoterapia igłowa skóry głowy polegająca na ostrzykiwaniu skóry preparatami pobudzającymi włosy do wzrostu i zapobiegającymi ich wypadaniu oraz tkanką autologiczną PRP.

 

  • choroby krwi
  • nowotwory
  • ciąża i karmienie piersią
  • przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielając Państwu wyczerpujących informacji.

Ponadto polecamy

Fibryna bogato-
płytkowa

Fibryna bogato-
płytkowa

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Profhilo Molekuła Młodości

Profhilo Molekuła Młodości

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj

Skuteczne wygładzanie zmarszczek botoksem

Skuteczne wygładzanie zmarszczek botoksem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij tutaj